„Kuźnia Piastowska” – czyli jak znaleźć dobre mieszkanie

10 grudnia 2016

Jeśli pracujesz w Warszawie lub okolicach i masz już dosyć tułania się po stancjach, wynajmowania pokoi od nieznajomych ludzi, to najwyższa pora, żeby wreszcie poszukać czegoś własnego.

W tym celu należy dokładnie przyjrzeć się różnym ofertom, które publikowane są we wszystkich mediach po kolei. Począwszy od ogłoszeń w gazetach aż skończywszy na stronach internetowych. A tych jest naprawdę dużo. Przez wszelkiej maści serwisy ogłoszeniowe można wyszukać naprawdę godne polecenia mieszkania Piastów. Portale internetowe mają dużą przewagę nad gazetą, bo w większości z nich są wyszukiwarki, gdzie można wybrać lokalizację ilość pokoi, zakres cenowy, czy inne interesujące Cię parametry.

W taki właśnie sposób trafiliśmy na dewelopera w Piastowie i jego stronę internetową benedom.pl. Czytelność oferty to bardzo duży atut. Bez problemu znaleźliśmy opis jeszcze trwającej inwestycji mieszkaniowej, którą będzie ośmiopiętrowy blok z dwupoziomowym parkingiem i placem zabaw dla dzieci.
Przejrzysty spis stu pięćdziesięciu czterech mieszkań bardzo pomaga w sprawdzeniu oferty. Oprócz tego na planie każdego piętra widać ułożenie mieszkań, a przy poszczególnych lokalach jest także graficzny schemat układu pomieszczeń. Bardzo ciekawą informacją jest fajt, że firma deweloperska Benedom dopuszcza zmiany w układzie mieszkań, przestawianie ścianek działowych, wyburzenie itp. Również możliwe jest połączenie kilku mieszkań w duży, przestronny apartament. W standardzie każde mieszkanie posiada balkon lub loggię, niezależnie od tego czy jest małą jednopokojową kawalerką, czy czteropokojowym apartamentem. Te większe mieszkania Piastów, czyli trzy- i czteropokojowe mają dodatkową toaletę. Niektóre z mieszkań posiadają także drugie wyjście na powietrze w postaci tarasu.

Dokładnie oglądając zamieszczone informacje na stronie dewelopera z Piastowa i zapoznając się z oferowanymi możliwościami, nawet najbardziej wymagający poszukiwacze, odkryją coś dla siebie.