Przegląd instalacji elektrycznej

12 marca 2017

Jestem administratorem bloku mieszkalnego, w związku z tym mam również dużo obowiązków. Między innymi muszę pilnować terminów różnego rodzaju kontroli stanu technicznego, przeglądów instalacji, zarówno elektrycznych, gazowej jak i wodno-kanalizacyjnej. Kontrole obejmują nie tylko cały budynek, ale także poszczególne mieszkania. Poza samym sprawdzeniem instalacji, muszę jeszcze dopilnować dokumentacji, a każda branża wymaga innych zaświadczeń. To wszystko razem jest niezwykle uciążliwe, dlatego z chęcią spróbowałem usług firmy Art62 z Warszawy, którą polecił mi znajomy.

Specjalizują się w przeprowadzaniu przeglądów budowlanych oraz przeglądu instalacji elektrycznych, zgodnie z aktualnymi przepisami, w których są bardzo dobrze zorientowani. Pomiary elektryczne Warszawa to zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Umówiliśmy się na dogodny termin bez problemu. Specjaliści przyjechali z pełnym wyposażeniem i nie tylko przeprowadzili niezbędne pomiary, ale również wykazali dobre usterki eksploatacyjne i doradzili, jak je naprawić. Z ich usługami nie musiałem się tez martwic o przygotowanie dokumentacji. Przedsiębiorstwo Art62 po każdym przeglądzie przygotowuje szczegółowy protokół oraz dołącza zaświadczenia i uprawnienia pracowników, który przeprowadzali kontrolę. Już po kilku dniach dostałem kompletny zestaw papierów, który mogłem złożyć przed odpowiednimi urzędami.

Teraz będę częściej korzystał z ich usług, szczególnie że pomiary instalacji elektrycznej trzeba wykonywać co roku.

Moja ocena: 9/10

Rafał G. z Otwocka