Zapraszamy do nowych testów!

6 listopada 2016

Witamy na naszej stronie – blogu, gdzie chcemy przybliżyć Wam najróżniejsze produkty, sposób ich używania, funkcjonalność i przydatność. Przedstawimy opinie fachowców oraz recenzje użytkowników. Z Waszą pomocą pragniemy stworzyć rzetelny serwis, w którym będziecie mogli sprawdzić opinie o różnego rodzaju rzeczach przed ich zakupem. Opiszemy dla Was zabawki dla dzieci, pościel, elektronikę, meble, a nawet samochody, maszyny i wiele, wiele innych.

Nasi współpracownicy przetestują produkty spożywcze, kosmetyki, urządzenia elektryczne etc., a potem podzielą się swoimi wrażeniami, wystawią ocenę i porównają z innymi użytkownikami. Oprócz tego będziemy sięgać także po opinię ekspertów i rzeczoznawców z danej dziedziny produktów, bo zależy nam na wiarygodnym opisie, konkretnym przedstawieniu zalet oraz wad każdego testowanego przez nas przedmiotu.

Jeśli macie wątpliwości, co do naszego obiektywizmu, zachęcamy wszystkich do przesyłania własnych opinii lub recenzji produktów, które zrobiły na Was największe wrażenie, w ostatnim czasie. Wszystkie rzetelne opisy, z rzeczowym uargumentowaniem ewentualnej krytyki, postaramy się opublikować i uzupełnić opinią ekspertów. Czekamy również na Wasze propozycje przedmiotów do sprawdzenia i opisania.

Szanując pracę twórców, projektantów, mechaników i wszystkich osób uczestniczących w procesie produkcji danej rzeczy, każda opinia i ocena zamieszczona na naszej stronie, będzie pokazywała zarówno dobre, jak i złe strony testowanego przedmiotu, a każda negatywna cecha zostanie poparta rzeczową argumentacją. Takiego też podejścia oczekujemy od naszych czytelników, którzy zechcą podzielić się z nami swoim zdaniem o jakimś produkcie.

Już wkrótce opublikujemy pierwsze oceny. Dla wygody przeglądania zamieszczonych recenzji, prosimy również o pomoc w stworzeniu kategorii produktów. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie. Przygotujemy czytelną mapę kategorii, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie znamy wszystkich branż i szczegółowych specjalizacji pozostających w sferze Waszych zainteresowań.

Zapraszamy do czytania, używania, oceniania i przesyłania do nas Waszych recenzji.